Vacature al-Hidayah, sociaal loket

4408

Wil jij een bijdrage leveren aan de gemeenschap omwille van Allah?

“Ben jij de proactieve stagiair(e) of vrijwilliger die wij zoeken?”

Voor de afdeling ‘Sociaal loket’ van al-Hidayah zijn wij op zoek naar serieuze vrijwilligers die zich in Naam van Allah (Verheven is Hij) willen inzetten:

Wij zijn op zoek naar:

Medewerker sociaal loket

Al-Hidayah is een onderdeel van Stichting as-Soennah. De afdeling sociaal loket staat klaar om mensen kosteloos juridisch, sociaal en administratief bij te staan. Het sociaal loket biedt onvoorwaardelijk hulp aan mensen die dat echt nodig hebben. Het sociaal loket bestaat zowel uit een afdeling voor mannen als voor vrouwen. Voor haar dienstverlening is de afdeling al-Hidayah afhankelijk van vrijwilligers.

Wij willen onze afdeling versterken met een medewerker sociaal loket! Wij zijn een erkend leerbedrijf en daarom is het binnen de afdeling sociaal loket ook mogelijk om stage te lopen.

Wat houdt de functie in:

•   `      Het voeren van intakegesprekken met cliënten.

•          Het administratief verwerken van de verkregen informatie en stukken

•          Het bieden van juridische, sociale en administratieve begeleiding aan cliënten

•         Het verrichten van werkzaamheden die voortvloeien uit de ingekomen zaken; denk aan het geven van informatie en advies, het schrijven van brieven, het invullen van formulieren en het opstellen van (goed gemotiveerde) bezwaarschriften (samen met de cliënt), e.d.

•         Deelname aan vergaderingen

 

Functie-eisen/profiel:

•          Hbo werk-/denkniveau op maatschappelijk, administratief (financieel) en/of juridisch gebied;

•          Flexibel, leergierig, analytisch denkvermogen en klantgericht

•          Een ondernemende persoonlijkheid

•          Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden

•          Je bent in staat cliënten te activeren op het gebied van de eigen verantwoordelijkheid en eigen kracht

•          Minimaal 16 uur per week beschikbaar

•          Kennis van de Arabische, Berberse en/of andere moderne vreemde talen is een pre

 

Wat kunnen wij je bieden?

De voldoening dat je iets kunt betekenen voor de maatschappij is voor veel vrijwilligers een belangrijke drijfveer. Het inzetten van je talent, het verruimen van je kennis en ervaring, jezelf verder ontplooien en het vergroten van je netwerk is net zo belangrijk. Het allerbelangrijkste is natuurlijk dat onze vrijwilligers het werk doen omwille van Allah (verheven is Hij)!

 

Heb je belangstelling voor deze functie?

Ben je enthousiast en wil je direct reageren? Dan kun je jouw motivatie en CV voor 13 oktober sturen naar: sociaalloketzusters@al-hidayah.nl! Voor meer informatie kan je telefonisch contact opnemen op het nummer: 070-2050300!

Wassalaam
Al-Hidayah