|
03:49
Den Haag | Fadjr
gebedstijdMiddel 13gebedstijd
Middel 7
03:49
Middel 6
05:20
Middel 5
13:48
Middel 2
18:05
Middel 4
22:02
Middel 3
23:33
Alle gebedstijden
Vacature/stageplaats al-Hidayah

Wil jij een bijdrage leveren aan de gemeenschap omwille van Allah?

“Ben jij de
proactieve vrijwilliger en/of stagiair(e)
die wij zoeken?”

Voor verschillende afdelingen zijn wij op zoek naar serieuze vrijwilligers die zich in Naam van Allah (Verheven is Hij) willen inzetten:

  • Vacature medewerker sociaal loket

Al-Hidayah is een onderdeel van Stichting as-Soennah. De afdeling sociaal loket staat klaar om mensen kosteloos juridisch, sociaal en administratief bij te staan. Het sociaal loket biedt onvoorwaardelijk hulp aan mensen die dat echt nodig hebben. Het sociaal loket bestaat zowel uit een afdeling voor mannen als voor vrouwen. Voor haar dienstverlening is de afdeling Al-Hidayah afhankelijk van vrijwilligers.

Wij willen onze afdeling versterken met een medewerker sociaal loket! Wij zijn een erkend leerbedrijf en daarom is het binnen de afdeling sociaal loket tevens mogelijk om stage te lopen.

Wat houdt de functie in:

•          het voeren van intakegesprekken met cliënten
•          het administratief verwerken van de verkregen informatie en stukken
•          het bieden van juridische, sociale en administratieve begeleiding aan cliënten
•          het verrichten van werkzaamheden die voortvloeien uit de ingekomen zaken; denk aan het geven van informatie en advies, het schrijven van brieven, het invullen van formulieren en het opstellen van (goed gemotiveerde) bezwaarschriften (samen met de cliënt), e.d.
•          deelname aan vergaderingen

Functie-eisen/profiel:

•          Mbo-student in laatste fase van studie, of hbo/wo niveau op maatschappelijk, administratief (financieel) en/of juridisch gebied
•          Flexibel, leergierig, analytisch denkvermogen en klantgericht
•          Een ondernemende persoonlijkheid
•          Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden
•          Je bent in staat cliënten te activeren op het gebied van de eigen verantwoordelijkheid en eigen kracht
•          Minimaal 8 uur (anders is bespreekbaar) per week beschikbaar en minimaal een jaar inzetbaar
•          Kennis van de Arabische, Berberse en/of andere moderne vreemde talen is een pré

 

  • Vacature medewerker huiswerkbegeleiding

Wil jij bijles geven aan scholieren van de basisschool of de middelbare school? Wij zijn op zoek naar gemotiveerde studenten of afgestudeerden die zich willen inzetten om samen met een collega voor een klas te staan! Kennisoverdracht, motivatie, aansturing en humor zijn de belangrijkste onderdelen van je werk.

Wil jij huiswerkbegeleiding geven? Dan moet je in ieder geval aan de volgende criteria voldoen:

•Je hebt minimaal een havo- of mbo-diploma, met goede resultaten
• Je bent flexibel, en hebt een zelfstandige en vriendelijke werkhouding
•Je kunt goed uitleggen en informatie overbrengen
•Je bent minimaal vier uur of meerper week beschikbaar
• deelname aan vergaderingen

Wat kunnen wij je bieden?

De voldoening dat je iets kunt betekenen voor de maatschappij is voor veel vrijwilligers een belangrijke drijfveer. Het inzetten van je talent, het verruimen van je kennis en ervaring, jezelf verder ontplooien en het vergroten van je netwerk is net zo belangrijk. Het allerbelangrijkste is natuurlijk dat onze vrijwilligers het werk doen omwille van Allah (verheven is Hij)!

Heb je belangstelling voor één van deze functies of allebei?

Ben je enthousiast en wil je direct reageren dan kun je jouw motivatie en CV voor 15 september sturen naar: Info@al-hidayah.nl

Geef s.v.p. duidelijk aan in welke functie je geïnteresseerd bent. Voor nadere informatie en toelichting kun je ook bellen tijdens de openingstijden van het sociaal loket met het nummer: 070- 2050300. De werkdagen voor de zusters zijn op dinsdag, donderdag en vrijdag en voor de broeders maandag, woensdag, zaterdag en zondag.

Al-Hidayah
10 september 2014

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter